Εκτύπωση αυτής της σελίδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - 2019


Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2019
 
Σαρωνικός
Ημερο-
μηνία
ΟνομασίαΏραΔιαδρομήΑπόστασηΚατηγορίεςΌμιλος
Σαβ 23/03 46ος ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ - ΥΔΡΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΠΟΙΑΘ
Δευ 25/03 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 29/03 ΠΟΡΟΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Μ.ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 29 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 31/03 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 06/04 ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 07/04 ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΡΑΠΕΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου
Σαβ 13/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (2 ατόμων) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 28 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Κυρ 14/04 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Κυρ 14/04 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ 10:30 ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟΝΟ 38 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Σαβ 20/04
έως
Κυρ 21/04
ΚΥΘΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΣΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 10:00 OFFSHORE ή COASTAL 15-35 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 21/04 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 28 ORCi Club IRC  ΝΟΝΚ Ελληνικού
Τετ 01/05 12o ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 11:30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΣΙΔΑΣ - ΒΟΥΛΑ 19 ORCi Club IRC  ΝΟ Κατοίκων Βουλιαγμένης
Σαβ 04/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧ. - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΛΑΚΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου / Αττικός ΝΟΙΑΘ
Σαβ 04/05
έως
Κυρ 05/05
10ο ATHENS TROPHY - ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΕΙΑ - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ   ORCi  ΠΟΙΑΘ / ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 11/05 ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 21 ORCi Club IRC  ΝΟ Αμφιθέας
Κυρ 12/05 10:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 21
Σαβ 11/05
έως
Κυρ 12/05
10ο ATHENS TROPHY - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ   ORCi  ΠΟΙΑΘ / ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 18/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1ος ατόμου) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 18/05 ΚΟΡΦΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΦΟΣ 27 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας / ΝΟ Κιάτου
Κυρ 19/05 10:30 ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Κυρ 19/05 ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ   ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΣΙΔΙ ή ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΟ Καλαμακίου
Σαβ 25/05 ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ (ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ) 9/12 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Σαβ 25/05
έως
Κυρ 26/05
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΣΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 12:00 3 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ   ORCi IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 01/06 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 11:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 27 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Κυρ 02/06 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 11:00 INSHORE 14 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Παρ 07/06 KEA 16:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΚΕΑ 15/33 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Κυρ 09/06 10:30 ΚΕΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 18/33
Παρ 14/06
έως
Δευ 17/06
27η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ATHENS SAILING CIRCUIT   OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος / ΝΟ Άνδρου
Σαβ 15/06 ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 27 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 16/06 10:00 ΠΟΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΑ 18
Δευ 17/06 10:30 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 22/06
έως
Κυρ 23/06
18ος ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 11:00 INSHORE / OFFSHORE   ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 22/06 ΦΙΛΙΑΣ ΝΟΔ - ΣΕΑΝΑΔΠ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 25 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου / ΣΕΑΝΑΔ Περάματος
Κυρ 23/06 11:00 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25
Σαβ 29/06 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 25-16 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Κυρ 30/06 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 29/06 ΚΥΚΛΑΔΕΣ REGATTA 11:00 ΦΛΕΒΕΣ - ΣΥΡΟΣ 66 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Τρι 02/07 11:00 ΣΥΡΟΣ - ΙΟΣ 52
Πεμ 04/07 11:00 ΙΟΣ - ΣΕΡΙΦΟΣ 44
Σαβ 06/07 11:00 ΣΕΡΙΦΟΣ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 45
Κυρ 07/07 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Παρ 12/07 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας
Σαβ 13/07 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 15
Κυρ 14/07 11:00 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 30
Σαβ 13/07 ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 14/07 ΠΕΡΑΜΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24,7 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Περάματος
Παρ 19/07 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 18:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ   ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Τετ 24/07 10:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ - ΜΗΛΟΣ  
Σαβ 27/07 10:00 ΜΗΛΟΣ - ΣΟΥΝΙΟ  
Σαβ 20/07
έως
Παρ 26/07
ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ   ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ - ΑΙΓΙΝΑ 100 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Σαβ 27/07 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΒΡΑΪΛΑ (2 ατόμων Α/Γ) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Πεμ 29/08 52ος ΑΝΔΡΟΥ 14:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΔΡΟΣ (ΧΩΡΑ) 72 ORCi Club IRC  ΝΟ Άνδρου / ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 31/08 11:00 περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 2*4/10
Κυρ 01/09 09:00 ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74
Κυρ 01/09 ΛΑΓΟΥΣΕΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧ.ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Σαβ 07/09 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ" - ΚΟΡΦΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΚΟΡΦΟΣ 16 - 28 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας / ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας / ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 08/09 11:00 ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 07/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Παρ 13/09 ΚΕΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΖΙΑ 40 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 15/09 10:00 ΤΖΙΑ - ΒΟΥΛΑ 33
Σαβ 14/09 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου
Κυρ 15/09 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 21/09
έως
Κυρ 22/09
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΠΑΝΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ 11:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / COASTAL / INSHORE 20-25/18-20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 21/09 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ" - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 20 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ / ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας / ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 22/09 11:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Σαβ 28/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΑΡΟΛΟΥ ΦΙΞ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 26 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Κυρ 29/09 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 28/09 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ν.ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΙΠ ΟΤΕ
Σαβ 28/09 ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11:00 ΨΥΤΤΑΛΕΙΑ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΔ Περάματος / ΝΟ Βουρκαρίου Σαλαμίνας
Κυρ 29/09 10:00 περ. ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ (ΣΑΛΑΜΙΝΑ) 8
Κυρ 29/09 15:00 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 8
Κυρ 29/09 ΤΡΙΓΩΝΑ ΝΟΝΚΕ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 18 ORCi Club IRC  ΝΟΝΚ Ελληνικού
Σαβ 05/10 ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ 29 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Κυρ 06/10 11:00 ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 12/10 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ" - ΜΕΘΑΝΑ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 26 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 13/10 10:30 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 12/10 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΚΟΥΜΙΩΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 17 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Περάματος
Κυρ 13/10 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Κυρ 20/10 ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ 11:00 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 5-10 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Σαβ 26/10 ΥΔΡΑ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Δευ 28/10 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Σαβ 02/11 COASTAL ΝΟΕΦ 11:00 INSHORE 15-25 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Σαβ 02/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 79 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 03/11 ΑΜΦΙΘΕΑΣ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 23 ORCi Club IRC  ΝΟ Αμφιθέας
Κυρ 10/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ - ΦΑΛΗΡΟ 35 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 16/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 17/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ ATHENS SAILING CIRCUIT 11:00 OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 24/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ATHENS SAILING CIRCUIT 11:00 OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 08/12 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:30 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ή INSHORE 8/22 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Κυρ 15/12 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας