Προγράμματα Mαθημάτων

Προγράμματα Mαθημάτων (25)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ον

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

14/09/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

2ον

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

21/09/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

3ον

ΝΑΥΤΙΛΙΑ

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

28/09/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22..30

4ον

Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ, ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Εισηγητής:Μαλαντζής Στράτος

05/10/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

5ον

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Εισηγητής: Φωκάς Δημήτρης  Μάνθος Κώστας

12/10/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

6ον

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ

Εισηγητής: Ψυχά  Κατερίνα

19/10/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

7ον

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

Εισηγητής: Γωνιωτάκη Ελένη

26/10/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

8ον

ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ   ΙΣΤΙΟΦΟΡΟΥ

ΣΚΑΦΟΥΣ  -   ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ –ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΚΑΦΩΝ

Εισηγητής: ΚΑΤΣΑΒΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Μάνθος Κώστας

02/11/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP A

14/11/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.30-21.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP B

15/11/2011

ΤΡΙΤΗ

18.30-21.30

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ : 2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :  18.00-20.30 (καθημερινές).

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP Α (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

17/09/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-17.00

2ο

24/09/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-17.00

3ο

01/10/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-17.00

4ο&5ο

07-09/10/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στον (ΠΟΡΟ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.00  ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

6 ο

22/10/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-17.00

7ο

05/11/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

18.00- 24.00

8ο

10/11/2011

ΠΕΜΠΤΗ (ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ)

17.00 -21.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP  B (KYΡIAKH)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

18/09/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

2ο

25/09/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

3ο

02/10/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

4ο & 5ο

15-16/10/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην ΑΙΓΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.00       ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00

6ο

23/10/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 – 17.00

7ο

07/11/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

18.00- 24.00

8ο

11/11/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ)

17.00 - 21.00

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

ΝΑΥΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ανοικτής Θαλάσσης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  108(ΤΑΧΥ): 12/07/2011 έως 25/07/2011

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

12/07/2011

ΤΡΙΤΗ

19.30 - 22.30

2ο

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

15/07/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16.30 - 18.30

3ο

ΝΑΥΤΙΛΙΑ - Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ - ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Εισηγητής: Μαλαντζής Στράτος

18/07/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22..30

4ο

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ, ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

22/07/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19.30 - 22.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

25/07/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.30-21.30

                                                                         ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

13/07/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

17.00 – 21.00

2ο

14/07/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

3ο

15-16-17/07/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΑΙΓΙΝΑ - ΠΟΡΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

4ο

19/07/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

5ο

20/07/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

17.00 – 21.00

6ο

21/07/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

7ο

23-24/07/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΑΙΓΙΝΑ ή ΠΟΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.00 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :210.9849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας : 10.00-15.00 & 18.00-20.30 (καθημερινές).

 

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ανοικτής Θαλάσσης

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΚΥΚΛΑΔΕΣ 2011

ΑΠΟ  19 – ΜΑΪΟΥ  ΕΩΣ  10- ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ον

ΕΙΔΗ  ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΕΩΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΚΑΦΩΝ  ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

19/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ

20.00 - 22.00

2ον

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ

26/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ

20.00 - 22.00

3ον

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ  ΙΣΤΙΟΔΡΟΜΙΩΝ

16/06/2011

ΠΕΜΠΤΗ

20.00 - 22.00

4ον

ΤΡΙΜΜΑΡΙΣΜΑ -ΤΑΚΤΙΚΗ  ΑΓΩΝΩΝ- ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΚΑΦΟΥΣ

23/06/2011

ΠΕΜΠΤΗ

20.00 - 22.00

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΛΟΥ – ΝΟΤΚ

ΑΠΟΝΟΜΗ -    ΝΟΤΚ

01/07/2011

13/07/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00 – 22.00

ΤΕΤΑΡΤΗ             20.00








ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

1ον

23/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18:00-21:00

2ον

25/05/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

18:00-20:00

3ον

30/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18:00-21:00

4ον

01/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

18:00-21:00

5ον

06/06/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18:00-21:00

6ον

08/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

18:00-20:00

7ον

15/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

18:00-20:00

8ον

20/06/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18:00-21:00

9ον

22/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

18:00-20:00

10ον

29/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

18:00-20:00

ΑΓΩΝΑΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ 2011

02/07/2011 – 12/07/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ

08:00-24:00

 

 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ, ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ, ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ & ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ


Παρασκευή 01/07/2011 Ώρα 19:30

Συγκέντρωση Κυβερνητών

Σάββατο 02/07/2011 Ώρα 11:00

Εκκίνηση 1ης Offshore Ιστιοδρομίας

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΥΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ (ΚΥΘΝΟΣ Δεξιά) 59 ΝΜ (*)

Κυριακή 03/07/2011

Ημέρα ξεκούρασης και εκδηλώσεων που θα ανακοινωθούν σε συνεργασία με τον Δήμο

Σύρου.

Δευτέρα 04/07/2011 Ώρα 12:30

Inshore διαδρομή (μέγιστης απόστασης 10 ΝΜ) με εκκίνηση τον Φοίνικα και τερματισμό την

παραλία Αγκαθωπών - Τελετή Απονομής στο Bar "ΑΡΧΑΙΟΝ" Επάθλων 1ης Ιστιοδρομίας

και Inshore Ιστιοδρομίας στις Αγκαθωτές (beach party).

Τρίτη 05/07/2011 Ώρα 11:00

Εκκίνηση 2ης Offshore Ιστιοδρομίας ΣΥΡΟΣ (ΦΟΙΝΙΚΑΣ) - ΠΑΡΟΣ 22 ΝΜ

Τετάρτη 06/07/2011

Ημέρα ξεκούρασης με εκδηλώσεις που θα ανακοινωθούν

Πέμπτη 07/07/2011 Ώρα 12:30

Inshore διαδρομή (μέγιστης απόστασης 10 ΝΜ) με εκκίνηση και τερματισμό την Παροικιά Πάρου - Τελετή Απονομής Επάθλων στις εγκαταστάσεις του Ν.Ο. Πάρου 2ης Ιστιοδρομίας

και Inshore Ιστιοδρομίας στην Παροικιά.

Παρασκευή 08/07/2011 Ώρα 11:00

Εκκίνηση 3ης Offshore Ιστιοδρομίας ΠΑΡΟΣ - ΛΟΥΡΑ ΚΥΘΝΟΥ 40 ΝΜ

Σάββατο 09/07/2011

Ημέρα ξεκούρασης με εκδηλώσεις που θα ανακοινωθούν. Τελετή απονομής επάθλων 3ης

Ιστιοδρομίας.

Κυριακή 10/07/2011 Ώρα 11.00

Εκκίνηση 4ης Offshore Ιστιοδρομίας

ΛΟΥΤΡΑ ΚΥΘΝΟΥ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 27ΝΜ


ΝΑΥΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ανοικτής Θαλάσσης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  108ης  C ΣΕΙΡΑΣ: 09/05/2011 έως 28/06/2011

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

09/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22.30

2ο

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

16/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22.30

3ο & 4ο

ΝΑΥΤΙΛΙΑ - Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ - ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Εισηγητής: Μαλαντζής Στράτος

23/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22..30

5ο

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

30/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22.30

6ο&7ο

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

Εισηγητής: Γωνιωτάκη Ελένη

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ:

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:

06/06/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22.30

8ο&9ο

ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ  -   ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ

Εισηγητής:Φωκάς Δημήτρης  

Μάνθος Κώστας

20/06/2011

           ΔΕΥΤΕΡΑ

19.30 - 22.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

27/06/2010

ΔΕΥΤΕΡΑ

17.00-18.00

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ : 2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας : 10.00-15.00 & 18.00-20.30 (καθημερινές).

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP  C

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

10/05/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

2ο

12/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

3ο

17/05/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

4ο

19/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

5ο

24/05/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

6ο

26/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

7ο

31/05/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

8ο

02/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

9ο

07/05/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

10ο

09/06/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

11ο

14/06/2011

ΤΡΙΤΗ

17.00 – 21.00

12ο

16/06/2011

ΠΕΜΠΤΗ

17.00 – 21.00

13ο

25/06/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ                                    

( ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΑΙΓΙΝΑ)

09.00 - 22.00

ΝΑΥΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ανοικτής Θαλάσσης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  107ης ΣΕΙΡΑΣ: 09/03/2011 έως 17/05/2011

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ


ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ον

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

09/03/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

2ον

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

16/03/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

3ον

ΝΑΥΤΙΛΙΑ

Εισηγητής: Γαβριήλ Βασίλης

23/03/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22..30

4ον

Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ, ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Εισηγητής: Μαλαντζής Στράτος

30/03/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

5ον

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

06/04/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

6ον

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ

Εισηγητής: Ανδρόνικος Θάνος

13/04/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

7ον

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

Εισηγητής: Γωνιωτάκη Ελένη

20/04/2011

M. ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

8ον

ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ   ΙΣΤΙΟΦΟΡΟΥ

ΣΚΑΦΟΥΣ  -   ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

27/04/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP A

16/05/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.30-21.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP B

17/05/2011

ΤΡΙΤΗ

18.30-21.30

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ : 2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας : 10.00-15.00 & 18.00-20.30 (καθημερινές).

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP Α (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

12/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-18.00

2ο

19/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-18.00

3ο

02/04/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-18.00

4ο & 5ο

09-10/04/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ   με Διανυκτέρευση στην ΑΙΓΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.00   ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

6ο

30/04/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-18.00

7ο

07/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ(ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

17.00-23.00

8ο

12/05/2011

ΠΕΜΠΤΗ (ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ)

17.00-20.00

                                                ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP  B (KYΡIAKH)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

13/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 18.00

2ο

20/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 18.00

3ο

03/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 18.00

4ο & 5ο

15-16-17/04/2011

-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ   με Διανυκτέρευση Στον ΠΟΡΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.00-ΣΑΒΒΑΤΟ    ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

6ο

01/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 – 18.00

7ο

08/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ(ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

17.00 – 23.00

8ον

13/05/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ)

17.00 – 20.00

Το 3ημερο της 25ης Μαρτίου δεν θα έχουμε μαθήματα.

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :210.9849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας : 10.00-15.00 & 18.00-20.30 (καθημερινές).

ΝΑΥΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ανοικτής Θαλάσσης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  108ης ΣΕΙΡΑΣ: 04/05/2011 έως 28/06/2011

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ον

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

04/05/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

2ον

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

11/05/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

3ον

ΝΑΥΤΙΛΙΑ

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

18/05/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22..30

4ον

Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ, ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Εισηγητής:Μαλαντζής Στράτος

25/05/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

5ον

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΑ ΣΚΑΦΩΝ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΟΣ

01/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

6ον

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ

Εισηγητής:

08/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

7ον

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

Εισηγητής: Γωνιωτάκη Ελένη

ΕΝΔΥΣΗ (ΡΟΥΧΙΣΜΟΣ)

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

15/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

8ον

ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ   ΙΣΤΙΟΦΟΡΟΥ

ΣΚΑΦΟΥΣ  -   ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

22/06/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP A

27/06/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.30-21.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP B

28/06/2011

ΤΡΙΤΗ

18.30-21.30

Ώρες γραμματείας : 10.00-15.00 & 18.00-20.30 (καθημερινές).

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP Α (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

07/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00 - 17.00

2ο

14/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00 - 17.00

3ο

21/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00 - 17.00

4ο & 5ο

03-04-05/06/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ 

ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην Τζια (Κέα)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.30  ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

6ο

11/06/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00 - 17.00

7ο

18/06/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00 - 17.00

8ο

23/06/2011

ΠΕΜΠΤΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

18.00 - 23.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP  B (KYΡIAKH)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

08/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

2ο

15/05/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

3ο

22/05/2011

                       ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

4ο & 5ο

28-29/05/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ 

ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην Αίγινα

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00       ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00

6ο

12/06/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

7ο

19/06/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 17.00

8ο

24/06/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

18.00 - 23.00

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

                                                                        

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας : 10.00-15.00 & 18.00-20.30 (καθημερινές).

 

104ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ AΡΧΑΡΙΩΝ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ


ΜΑΘΗΜΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
1ο  

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ & ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ
Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

15/09/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
2ο ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ
Εισηγητής: Μάνθος Κώστας
22/09/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
3ο ΝΑΥΤΙΛΙΑ
Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης
29/09/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
4ο

Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ,

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Εισηγητής:Μαλαντζής Στράτος

06/10/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
5ο

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,

ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
Εισηγητής: Φωκάς Δημήτρης  ,  Μάνθος Κώστας

13/10/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
6ο

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ

Εισηγητής: Ανδρόνικος Θάνος

20/10/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
7ο ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ
Εισηγητής: Γωνιωτάκη Ελένη
27/10/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30
8ο

ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ   ΙΣΤΙΟΦΟΡΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ  -   ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ–ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΚΑΦΩΝ
Εισηγητής: ΚΑΤΣΑΒΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  - Μάνθος Κώστας

03/11/2010 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 - 22.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP A 15/11/2010 ΔΕΥΤΕΡΑ 18.30-21.30

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP B

16/11/2010
ΤΡΙΤΗ 18.30-21.30

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP A (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ         
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
1ο 18/09/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00-18.00
2ο 25/09/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00-18.00
3ο 02/10/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00-18.00
4ο & 5ο 08-10/10-2010         08-10/10-2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στον (ΠΟΡΟ) 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.00  ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
6ο 23/10/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00-18.00
7ο 6/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ) 18.00- 01.00
8ο 11/11/2010 ΠΕΜΠΤΗ (ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ) 17.00 -21.00




ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP B (ΚΥΡΙΑΚΗ)

ΜΑΘΗΜΑ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ         
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
1ο 19/09/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00-18.00
2ο 26/09/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00-18.00
3ο 03/10/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00-18.00
4ο & 5ο 16-17/10/2010
ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην ΑΙΓΙΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 09.00  ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
6ο 24/10/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.00-18.00
7ο 07/11/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ) 18.00- 01.00
8ο 12/11/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ) 17.00 -21.00




Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Το παραπάνω προγραμμα μπορείτε να το κατεβάσετε πατώντας εδώ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

Παρασκευή, 03 Σεπτεμβρίου 2010 20:42

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ GROUPS 104ης ΣΕΙΡΑΣ

Γράφτηκε από τον

 
104ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ


ΜΑΘΗΜΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 
ΗΜΕΡΑ      ΩΡΑ
1ο  
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΙΣΟΖΥΓΙΣΜΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΣΚΑΦΩΝ. ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ.  30/09/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00
2ο ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ .  07/10/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00
3ο ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ ΙΣΤΙΩΝ.   14/10/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00
4ο ΤΑΚΤΙΚΗ – ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ 04/11/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP A (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ         
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
1ο 02/10/2010 
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30-13.30
2ο 03/10/2010
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30-17.00
3ο & 4ο 08-10/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.30 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
5ο & 6ο 29-31/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.00 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
7ο 06/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30-13.30
8ο 07/11/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΓΩΝΑΣ - ΦΛΕΒΕΣ 09.00-18.00
9ο 13/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΓΩΝΑΣ - ΚΑΣΙΔΙ 09.00-18.00




 

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP B (ΚΥΡΙΑΚΗ)

1ο 02/10/2010 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30-17.00
2ο 03/10/2010
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30-13.30
3ο & 4ο 08-10/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.30 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
5ο & 6ο 29-31/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.00 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
7ο 06/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30-17.00
8ο 07/11/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΓΩΝΑΣ - ΦΛΕΒΕΣ 09.00-18.00
9ο 13/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΓΩΝΑΣ – (ΟΚΤΩ) 09.00-18.00

 

 

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Το παραπάνω προγραμμα μπορείτε να το κατεβάσετε πατώντας εδώ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

800x600 Normal 0 false false false EL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

                                                   Σχολή Ιστιοπλοίας Ανοικτής Θαλάσσης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ GROUPS 106ης ΣΕΙΡΑΣ

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ον

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΙΣΟΖΥΓΙΣΜΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΣΚΑΦΩΝ. ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ.

17/02/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

2ον

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ .

03/03/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

3ον

ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ ΙΣΤΙΩΝ.

24/03/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

4ον

ΤΑΚΤΙΚΗ – ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ

07/04/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP A

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1 ον

19/02/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.30-15.00

2 ον

26/02/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.30-15.00

3 ον

05/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.30-15.00

4 ον

12/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-14.00

5 ον

13/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΓΩΝΑΣ)

09.30-16.00

6 ον & 7 ον

25-26-27/03/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ

09.30-18.00

8 ον

10/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00-14.00

9 ον & 10 ον

15-16-17/04/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ

09.30-18.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP B

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1 ον

20/02/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-15.00

2 ον

27/02/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-15.00

3 ον

06/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-15.00

4 ον

12/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00-18.00

5 ον

13/03/2010

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΓΩΝΑΣ)

09.30-16.00

6 ον & 7 ον

25-26-27/03/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ

09.30-18.00

8 ον

10/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

14.00-18.00

9 ον & 10 ον

15-16-17/04/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ

09.30-18.00

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Το παραπάνω προγραμμα μπορείτε να το κατεβάσετε πατώντας εδώ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

800x600 Normal 0 false false false EL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

Παρασκευή, 13 Αυγούστου 2010 14:30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΡΧΑΡΙΩΝ & ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΕΔΩ

Γράφτηκε από τον

  ΤΑ  ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΑΡΧΙΣΑΝ  ΣΤΙΣ·18/09/2013 ΕΔΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

 ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ 120 ΣΕΙΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΤΙΣ 13/11/2013  ΕΔΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ 01/10/2013   18.00-21.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ  ΤΗΛ 210-9849201 και 6944313474

  ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ  ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ-ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ    ΑΡΧΙΣΑΝ ΣΤΙΣ 26/09/2013 ΕΔΩ ΚΛΙΚ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ 2013(09/07/2013-13/08/2013)ΕΔΩ    video from lessons

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΤΟΥ  AEGEAN REGATTA  (14/08/2013-25/08/2013)ΕΔΩ

O ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΣ   VIDEO     key   

Σελίδα 2 από 2

© 2010 Falirosailing.com / Ναυτικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου. 
Τα περιεχόμενα του παρόντος ιστότοπου(συμπεριλαμβανομένων κειμένων, γραφικών, εικόνων και φωτογραφιών) είναι πνευματική ιδιοκτησία
της Σχολής Ιστιοπλοίας, του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου και των δημιουργών τους, και προστατεύονται από την Ελληνική και
Διεθνή Νομοθεσία. Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή, αναπαραγωγή και αναμετάδοση του υλικού, χωρίς έγγραφη άδεια των
υπευθύνων. Η εμφάνισή του στον διαδυκτιακό τόπο δεν θα πρέπει κατά κανένα τρόπο να εκληφθεί ως μεταβίβαη ή εκχώρηση
άδειας ή δικαιώματος χρήσης τους.

Powered by CARBON FREE PRESS