ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - 2017

 ΟνομασίαΏραΔιαδρομήΑπόστασηΚατηγορίεςΌμιλος
Παρ 24/03 44ος ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ - ΥΔΡΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΠΟΙΑΘ
Κυρ 26/03 10:00 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 31/03 ΠΟΡΟΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΑΚΗ ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 29 ORCi Club IRC  ΝΟΤΚ
Κυρ 02/04 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 28
Σαβ 01/04 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 31 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΣΕΑΝΑΤΚ
Κυρ 02/04 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ - ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ
Σαβ 08/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (2 ατόμων) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 28 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Κυρ 09/04 11:00 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 22/04
έως
Κυρ 23/04
ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 12:00 3*ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ (*2)   ORCi Club IRC  ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σαβ 22/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1ος ατόμου) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Κυρ 23/04 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ 11:00 ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ 38 ORCi Club IRC  ΝΑΣ
Σαβ 29/04 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25 ORCi Club IRC  ΝΑΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ
Σαβ 29/04 ΝΙΚΟΛΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΑΙΓΙΝΑ 20 ORCi Club IRC  ΝΟΕΦ
Κυρ 30/04 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΠΛΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Κυρ 30/04 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΝΟΝΚΕ
Δευ 01/05 13ο ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 11:30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 20 ORCi Club IRC  ΝΟ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Παρ 05/05
έως
Κυρ 07/05
ΚΥΘΝΟΣ ΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ (ASC)   OFFSHORE / COASTAL 20-35 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ / ΑΝΟΙΑΘ
Σαβ 06/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ι.ΛΑΤΣΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟΠΦ
Σαβ 06/05
έως
Κυρ 07/05
8ο ATHENS TROPHY 12:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ   ORCi IRC  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 13/05
έως
Κυρ 14/05
8ο ATHENS TROPHY 12:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ   ORCi IRC  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 13/05 ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 21 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυρ 14/05 11:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 21
Σαβ 20/05 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 11:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 27 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Κυρ 21/05 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ 11:00 ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*8 ORCi IRC J24 Platu 25  ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Κυρ 21/05 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 11:00 INSHORE 14 Club  ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Παρ 26/05 ΚΕΑ 16:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΚΕΑ 15/33 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Κυρ 28/05 10:30 ΚΕΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 18/33
Παρ 02/06 25η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ / 50ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ 16:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ 72 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ / ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ
Κυρ 04/06 11:00 περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 2*4-10
Δευ 05/06 09:00 ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74
Σαβ 03/06 ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 27 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 04/06 10:00 ΠΟΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΑ 18
Δευ 05/06 10:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Παρ 09/06 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟΕΦ
Σαβ 10/06 11:00 ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6-8
Κυρ 11/06 11:00 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 30
Σαβ 10/06 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ   ORCi Club IRC  ΝΑΣ
Σαβ 10/06
έως
Κυρ 11/06
25η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ / 50ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ (ASC)   COASTAL / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 12-20/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ / ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ
Σαβ 17/06 ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ 9/12 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 17/06
έως
Κυρ 18/06
16ος ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (2 ατόμων)   INSHORE / OFFSHORE   ORCi Club IRC Platu 25  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 17/06 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 25-16 ORCi Club IRC  ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Κυρ 18/06 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 24/06 ΦΙΛΙΑΣ ΣΕΑΝΑΔΠ - ΝΟΔ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 25 ORCi Club IRC  ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ / ΣΕΑΝΑΔΠ
Κυρ 25/06 11:00 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25
Σαβ 01/07 ΤΡΙΓΩΝΟ ΝΟΚ 11:00 ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΣΙΔΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 16-20 ORCi Club IRC  ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Κυρ 02/07 ΚΥΚΛΑΔΕΣ REGATTA 11:00 ΚΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 40 ORCi Club IRC  ΝΟΤΚ
Τρι 04/07 11:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΥΚΟΝΟΣ 24
Πεμ 06/07 11:00 ΜΥΚΟΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΟΣ 45
Σαβ 08/07 11:00 ΣΕΡΙΦΟΣ - ΜΕΡΙΧΑΣ ΚΥΘΝΟΥ 22
Παρ 14/07
έως
Σαβ 22/07
54o ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 18:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΣΥΡΟΣ - ΧΙΟΣ - ΣΚΥΡΟΣ - COASTAL   ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 15/07 ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ν.ΛΗΤΩ - ΦΑΛΗΡΟ 23 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 22/07
έως
Παρ 28/07
ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ   ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ - ΑΙΓΙΝΑ 100 ORCi Club IRC  ΝΟΠΦ
Σαβ 29/07
έως
Κυρ 30/07
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΒΡΑΪΛΑ 12:00 3*ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ (*2)   ORCi Club IRC  ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σαβ 02/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΟΠΦ
Κυρ 03/09 ΛΑΓΟΥΣΕΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧ.ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 09/09 ΑΓΚΙΣΤΡΙ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 20 ORCi Club IRC  ΝΑΟΕΦ / ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 10/09 11:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ (ΜΥΛΟΣ) - ΦΑΛΗΡΟ 20
Σαβ 09/09 ΚΟΡΦΟΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΚΟΡΦΟΣ 16/28 ORCi Club IRC  ΝΟΤΚ
Κυρ 10/09 11:00 ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Παρ 15/09 ΚΕΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΖΙΑ 40 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 17/09 10:00 ΤΖΙΑ - ΒΟΥΛΑ 33
Σαβ 16/09 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ
Κυρ 17/09 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 23/09
έως
Κυρ 24/09
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΠΑΝΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ 11:00 3*ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ / COASTAL / INSHORE 20-25 / 18-20 ORCi Club IRC  ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σαβ 23/09 ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΝΟΒΣ / ΣΕΑΝΑΔΠ 11:00 ΨΥΤΤΑΛΕΙΑ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18 ORCi Club IRC  ΝΟΒΣ / ΣΕΑΝΑΔΠ
Κυρ 24/09 11:00 περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ  
Κυρ 24/09 15:00 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 9
Σαβ 30/09 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΚΩΝΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΝΤΩΝΗΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΙΠ ΟΤΕ
Σαβ 30/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΑΡΟΛΟΥ ΦΙΞ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 26 ORCi Club IRC  ΝΟΠΦ
Κυρ 01/10 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Κυρ 01/10 ΤΡΙΓΩΝΑ ΝΟΝΚΕ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 18 ORCi Club IRC  ΝΟΝΚΕ
Σαβ 07/10 ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ 28 ORCi Club IRC  ΝΟΕΦ
Κυρ 08/10 11:00 ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ 28
Σαβ 14/10 ΜΕΘΑΝΑ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 26 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΣΕΑΝΑΤΚ
Κυρ 15/10 10:30 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 14/10 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν. ΚΟΥΜΙΩΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16,5 ORCi Club IRC  ΝΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυρ 15/10 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Κυρ 22/10 ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ 11:00 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 5-10 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Παρ 27/10 ΥΔΡΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 29/10 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Σαβ 04/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 79 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Σαβ 04/11 COASTAL 11:00 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 25 ORCi Club IRC  ΝΟΕΦ
Κυρ 05/11 ΑΜΦΙΘΕΑΣ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Σαβ 11/11 ΠΕΡΑΜΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΝΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυρ 12/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ - ΦΑΛΗΡΟ 35 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Σαβ 18/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 19/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ (ASC) 11:00 OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Κυρ 26/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ (ASC) 11:00 OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC J24 Platu 25  ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Κυρ 03/12 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ ή OFFSHORE 8/22 ORCi Club IRC  ΝΑΣ
Κυρ 17/12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 10-12 ORCi Club IRC  ΝΑΟΕΦ

© 2010 Falirosailing.com / Ναυτικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου. 
Τα περιεχόμενα του παρόντος ιστότοπου(συμπεριλαμβανομένων κειμένων, γραφικών, εικόνων και φωτογραφιών) είναι πνευματική ιδιοκτησία
της Σχολής Ιστιοπλοίας, του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου και των δημιουργών τους, και προστατεύονται από την Ελληνική και
Διεθνή Νομοθεσία. Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή, αναπαραγωγή και αναμετάδοση του υλικού, χωρίς έγγραφη άδεια των
υπευθύνων. Η εμφάνισή του στον διαδυκτιακό τόπο δεν θα πρέπει κατά κανένα τρόπο να εκληφθεί ως μεταβίβαη ή εκχώρηση
άδειας ή δικαιώματος χρήσης τους.

Powered by CARBON FREE PRESS