ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - 2020

 
Σαρωνικός
Ημερο-
μηνία
ΟνομασίαΏραΔιαδρομήΑπόστασηΚατηγορίεςΌμιλος
Παρ 27/03 47ος ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ - ΥΔΡΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Κυρ 29/03 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 03/04 ΠΟΡΟΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΑΚΗ ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 29 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 05/04 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 04/04 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ 10:30 ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ 38 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Κυρ 05/04 ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΡΑΠΕΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου
Σαβ 11/04 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club  ΝΟΝΚ Ελληνικού
Σαβ 11/04 ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (ΔΥΟ ΑΤΟΜΩΝ) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 28 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Κυρ 12/04 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 25/04 ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ) 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 25/04
έως
Κυρ 26/04
11ο ATHENS TROPHY - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / COASTAL 6-8/12-20 ORCi Club  ΠΟΙΑΘ, ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 26/04 ΣΕΑΝΑΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Παρ 01/05 12oς ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 11:30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΣΙΔΑΣ - ΒΟΥΛΑ 19 ORCi Club IRC  ΝΟ Κατοίκων Βουλιαγμένης
Παρ 01/05 ΚΥΘΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΣΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΥΘΝΟΣ 50 ORCi Club IRC  ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 03/05 10:00 ΚΥΘΝΟΣ - ΒΟΥΛΑ 42
Σαβ 02/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ & ΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Σαβ 09/05 ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 21 ORCi Club IRC  ΝΟ Αμφιθέας
Κυρ 10/05 10:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 21
Σαβ 09/05
έως
Κυρ 10/05
11ο ATHENS TROPHY - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / COASTAL 6-8/12-20 ORCi Club  ΠΟΙΑΘ, ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 16/05 ΑΙΓΙΝΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΑΙΓΙΝΑ 20 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Κυρ 17/05 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΠΛΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Κυρ 17/05 ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΟΛΥΜΠΑΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ - ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 9-12 ORCi IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Παρ 22/05 ΚΕΑ 16:00 ΒΟΥΛΑ - ΚΕΑ 33 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Κυρ 24/05 10:30 ΚΕΑ - ΒΟΥΛΑ 33
Σαβ 23/05
έως
Κυρ 24/05
ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΣΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ 12:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡYΜΑ   ORCi IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 30/05 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 11:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 27 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Κυρ 31/05 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 11:00 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 14 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Παρ 05/06
έως
Δευ 08/06
28η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 INSHORE (ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ) / COASTAL / ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 20-35, 6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος, ΝΟ Άνδρου
Σαβ 06/06 ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 27 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 07/06 10:00 ΠΟΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΑ 18
Δευ 08/06 10:30 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Παρ 12/06 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας
Σαβ 13/06 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 15
Κυρ 14/06 11:00 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 30
Κυρ 14/06
έως
Σαβ 20/06
AEGEAN 600   OFFSHORE περ.ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ. NON STOP RACE 606 ORCi Club IRC  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 20/06 ΦΙΛΙΑΣ ΣΕΑΝΑΔΠ - ΝΟΔ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 25 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου, ΣΕΑΝΑΔ Περάματος
Κυρ 21/06 11:00 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25
Σαβ 27/06 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 24 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Κυρ 28/06 10:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 17
Κυρ 28/06 ΚΥΚΛΑΔΕΣ REGATTA 11:00 ΤΖΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 40 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Τρι 30/06 11:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΗΛΟΣ 48
Τετ 01/07 13:00 INSHORE - ΜΗΛΟΣ 8-16
Πεμ 02/07 11:00 ΜΗΛΟΣ - ΣΙΦΝΟΣ 22
Σαβ 04/07 11:00 ΣΙΦΝΟΣ - ΚΥΘΝΟΣ 30
Κυρ 05/07 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Παρ 10/07
έως
Δευ 20/07
57o ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ   ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΙΑ - ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ - ΣΟΥΝΙΟ 142 / 89 / 77 ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 11/07 ΠΑΡΑΚΤΙΑ - ΙΩΣΗΦ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 12/07 ΠΕΡΑΜΑ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 25 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Περάματος
Κυρ 19/07 ΣΤ.ΒΡΑΪΛΑ (2 ατόμων Α/Γ) 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Πεμ 27/08 53ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ 14:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ 72 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος, ΝΟ Άνδρου
Σαβ 29/08 14:00 περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 2*4 / 10
Κυρ 30/08 09:00 ΧΩΡΑ - ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74
Κυρ 30/08 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧΑΛΗ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Σαβ 05/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Σαβ 05/09 3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΡΦΟΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΝΑΣΟΥ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΦΟΣ 28 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 06/09 11:00 ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 12/09 ΚΕΑ 11:00 ΒΟΥΛΑ - ΤΖΙΑ 33 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 13/09 10:00 ΤΖΙΑ - ΒΟΥΛΑ 33
Σαβ 12/09 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου
Κυρ 13/09 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 19/09 3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 20 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ, ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας
Κυρ 20/09 11:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Σαβ 19/09
έως
Κυρ 20/09
ΠΑΝΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ 11:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡYΜΑ / COASTAL / INSHORE 20-25/18-20 ORCi IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 26/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΑΡΟΛΟΥ ΦΙΞ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 26 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Κυρ 27/09 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 26/09 ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11:00 ΨΥΤΤΑΛΕΙΑ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 ORCi Club IRC  ΝΟ Βουρκαρίου Σαλαμίνας, ΣΕΑΝΑΔ Περάματος
Κυρ 27/09 10:00 ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (ΣΑΛΑΜΙΝΑ) 8
Κυρ 27/09 15:00 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 8
Κυρ 27/09 ΤΡΙΓΩΝΟ ΝΟΝΚΕ 11:00 περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 17 ORCi Club  ΝΟΝΚ Ελληνικού
Σαβ 03/10 ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ 29 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Κυρ 04/10 11:00 ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 10/10 3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 26 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 11/10 10:30 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 17/10 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΚΟΥΜΙΩΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΝΑ 17 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Περάματος
Κυρ 18/10 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Παρ 23/10 ΥΔΡΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 25/10 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Τετ 28/10 ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ 11:00 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 5-10 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Σαβ 31/10 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΝΤΩΝΗΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ν.ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΙΠ ΟΤΕ
Κυρ 01/11 ΑΜΦΙΘΕΑΣ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 23 ORCi Club IRC  ΝΟ Αμφιθέας
Κυρ 01/11 COASTAL 11:00 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 15-25 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Σαβ 07/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 57 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 15/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ - ΦΑΛΗΡΟ 35 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 21/11 ΔΕΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 22/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ - ATHENS SAILING CIRCUIT 11:00 OFFSHORE (ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ) - COASTAL - ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35 / 6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 29/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ - ATHENS SAILING CIRCUIT 11:00 OFFSHORE (ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ) - COASTAL - ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35 / 6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 06/12 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:30 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ή INSHORE 8 ή 22 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Κυρ 13/12 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας

© 2010 Falirosailing.com / Ναυτικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου. 
Τα περιεχόμενα του παρόντος ιστότοπου(συμπεριλαμβανομένων κειμένων, γραφικών, εικόνων και φωτογραφιών) είναι πνευματική ιδιοκτησία
της Σχολής Ιστιοπλοίας, του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου και των δημιουργών τους, και προστατεύονται από την Ελληνική και
Διεθνή Νομοθεσία. Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή, αναπαραγωγή και αναμετάδοση του υλικού, χωρίς έγγραφη άδεια των
υπευθύνων. Η εμφάνισή του στον διαδυκτιακό τόπο δεν θα πρέπει κατά κανένα τρόπο να εκληφθεί ως μεταβίβαη ή εκχώρηση
άδειας ή δικαιώματος χρήσης τους.

Powered by CARBON FREE PRESS