148 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 08/05/2019 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΤΜΗΜΑ

Σάββατο, 02 Ιανουαρίου 2016 00:20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  148ης ΣΕΙΡΑΣ: 08/05/2019  έως 26/06/2019

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ

 

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1ον    

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ

ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ 

08/05/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

 

 

 

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

 

 

2ον

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ 

15/05/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ον

ΝΑΥΤΙΛΙΑ 

       22/05/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22..30

 

 

 

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4ον 

Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ,

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  -

Εισηγητής:Μαλαντζής Στράτος

29/05/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

 

 

 

5ον

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ κ ΡΥΠΑΝΣΗ-

Εισηγητής:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΩΝΤΑΣ  ΜΠΑΝΟΣ

05/06/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

6ον

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ,

ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ

ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

12/06/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

 

 

 

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

7ον

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ

 

19/06/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

 

 

 

Εισηγητής: ΓΙΟΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

8ον

ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ   ΙΣΤΙΟΦΟΡΟΥ 

26/06/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.00

 

 

 

ΣΚΑΦΟΥΣ-ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΔΙΑΣΩΣΗ

 

 

 

 

Εισηγητής: Φωκάς Δημήτρης  - 

  Μάνθος Κώστας

 

 

 

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP A

08/07/2019

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.30-22.30

 

 

 

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP  Β

09/07/2019

ΤΡΙΤΗ

18.30-22.30

 

 
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP Α (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

11/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

2ο

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

 3 ο

25/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

  4ο& 5 ο

01-02/06/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην (ΑΙΓΙΝΑ η ΠΟΡΟ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00- ΚΥΡΙΑΚΗ  16.00

6 ο

08/06/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

7ο

16/06/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

16.00-23.00

8ο

22/06/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

       16.00-23.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP  B (KYΡIAKH)

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

12/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

2ο

19/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

3ο

26/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

4ο

02/06/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

16.00-  23.00

5ο

09/06/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

6 ο&7ο

15-16/06/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην ΑΙΓΙΝΑ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00       ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  16.00

8ο

23/06/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

 

Σχολή Ιστιοπλοΐας  Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474     Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: ΤΑΧΥΡΥΘΜΟ ΤΜΗΜΑ 08-15/07/2019(ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ) »

© 2010 Falirosailing.com / Ναυτικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου. 
Τα περιεχόμενα του παρόντος ιστότοπου(συμπεριλαμβανομένων κειμένων, γραφικών, εικόνων και φωτογραφιών) είναι πνευματική ιδιοκτησία
της Σχολής Ιστιοπλοίας, του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου και των δημιουργών τους, και προστατεύονται από την Ελληνική και
Διεθνή Νομοθεσία. Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή, αναπαραγωγή και αναμετάδοση του υλικού, χωρίς έγγραφη άδεια των
υπευθύνων. Η εμφάνισή του στον διαδυκτιακό τόπο δεν θα πρέπει κατά κανένα τρόπο να εκληφθεί ως μεταβίβαη ή εκχώρηση
άδειας ή δικαιώματος χρήσης τους.

Powered by CARBON FREE PRESS