152 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 04/03/2020 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΤΜΗΜΑ

Δευτέρα, 08 Ιουλίου 2019 15:43

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ  

 

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

 

1ον    

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΛΟΓΙΑ

ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ 

04/03/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

 

Εισηγητής:Μάνθος Κώστας

 

2ον

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ 

11/03/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

 

 

 

 

3ον

ΝΑΥΤΙΛΙΑ 

       18/03/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22..30

 

 

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

 

 

 

 

 

 

 

4ον 

Δ.Κ.Α.Σ ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ,

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Εισηγητής:Μαλαντζής Στράτος

 

ΡΟΥΧΙΣΜΟΣ:Κων/νος Παλαιολόγος

26/03/2020

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

 

5ον

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ -ΡΥΠΑΝΣΗ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ

01/04/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

 

Εισηγητής: ΜΠΑΝΟΣ EΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

 

6ον

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ,

ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ

ΘΑΛΑΣΣΑ,ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΚΙΝΔΥΝΟΥ, ΜΗΧΑΝΕΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

08/04/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

 

 

 

Εισηγητής: Μάνθος Κώστας

 

Τσιγκούλης Γιώργος

 

7ον

ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ 

          15/04/2020       ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

Εισηγητής: Γιοβανιδης Νικολαος 

 

 

 

 

Ε.Ν.ΑΚ

 

 

 

 

8ον

ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ   ΙΣΤΙΟΦΟΡΟΥ 

22/04/2020

ΤΕΤΑΡΤΗ

19.30 - 22.30

 

 

ΣΚΑΦΟΥΣ  -   ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΚΑΦΩΝ 

 

 

 

Εισηγητής:  Μάνθος Κώστας

 

 Φωκάς Δημήτρης  

 

 

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP A

27/04/2020

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.30-21.30

 

 

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ GROUP B 

28/04/2020

ΤΡΙΤΗ

18.30-21.30

 

         

 

 

ΝΑΥΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΥ  ΦΑΛΗΡΟΥ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ανοικτής Θαλάσσης

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  152ης ΣΕΙΡΑΣ: 04/03/2020  έως 28/04/2020

  

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP Α (ΣΑΒΒΑΤΟ)   

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο

7/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

2ο

      14/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

3

21/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-16.00

 

4ο

28/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

     16:30-22:30

5ο    

04/04/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00-16:00

6&7ο   

11-12/04/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην

(ΑΙΓΙΝΑ  )

10.00-16.00

8ο 

26/04/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

16:30-22:30

 

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP  B (KYΡIAKH)  

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ο 

08/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

2ο 

15/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

3ο

22/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00 - 16.00

4ο

29/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ(ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ )

16.30 - 22.30

5ο

5/04/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ  

       10:00-16:00

6ο  

12/04/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ(ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ)

16:30-22:30

7ο & 8ο

25-26/04/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΑΞΙΔΙ με Διανυκτέρευση στην

(ΑΙΓΙΝΑ  )

10.00 - 16.00

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: 153ΤΑΧΥΡΥΘΜΟ 04-11/05/2020 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ(ΑΡΧΑΡΙΩΝ) »

© 2010 Falirosailing.com / Ναυτικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου. 
Τα περιεχόμενα του παρόντος ιστότοπου(συμπεριλαμβανομένων κειμένων, γραφικών, εικόνων και φωτογραφιών) είναι πνευματική ιδιοκτησία
της Σχολής Ιστιοπλοίας, του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου και των δημιουργών τους, και προστατεύονται από την Ελληνική και
Διεθνή Νομοθεσία. Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή, αναπαραγωγή και αναμετάδοση του υλικού, χωρίς έγγραφη άδεια των
υπευθύνων. Η εμφάνισή του στον διαδυκτιακό τόπο δεν θα πρέπει κατά κανένα τρόπο να εκληφθεί ως μεταβίβαη ή εκχώρηση
άδειας ή δικαιώματος χρήσης τους.

Powered by CARBON FREE PRESS