Δευτέρα, 21 Ιουνίου 2010 23:21

Λίστα Πληρωμάτων

 


Η σελίδα αυτή δίνει την ευκαιρία σε όσους από εσάς θέλετε να συμμετέχετε σε ιστιοπλοϊκούς αγώνες Ανοικτής Θάλασσας, ως πλήρωμα κάποιου από τα σκάφη του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου, να υποβάλλετε τα προσωπικά σας στοιχεία, τα οποία στη συνέχεια θα διατίθενται στους ενδιαφερόμενους κυβερνήτες σκαφών του Ομίλου μας.
Προσεχώς, θα προσφέρεται η δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους για πλήρωμα, να αναζητούν στοιχεία υποψηφίων μέσα από τις σελίδες του ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ. Γι' αυτό "μείνετε συντονισμένοι" στις σελίδες μας.

ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ

Στείλτε μας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με τα εξής στοιχεία:
ΟΝΟΜΑ, ΕΠΙΘΕΤΟ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ, E-MAIL, λίγα λόγια για τις προηγούμενες αγωνιστικές σας εμπειρίες, καθώς και τους αγώνες που επιθυμείτε να λάβετε μέρος.
Κατηγορία Uncategorised
Δευτέρα, 21 Ιουνίου 2010 23:17

Ναυτικός Ομιλος Παλαιού Φαλήρου

Iδρύθηκε το 1937 και έχει να επιδείξει αξιόλογη δραστηριότητα στην ιστιοπλοΐα,αναδεικνύοντας Oλυμπιονίκες (Tόκυο, Mεξικό, Bαρκελώνη, Aτλάντα), πρωταθλητές Eυρώπης,Bαλκανιονίκες.

Ο Ναυτικός Ομιλος Παλαιού Φαλήρου έχει διοργανώσει με μεγάλη επιτυχία 4 EυρωπαϊκάΠρωταθλήματα FINN,το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα J/24 του 1991, 2 Bαλκανικά Πρωταθλήματα, το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 470 Nέων, το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SOLING και Soling Match Racing το 1993,το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα STAR το 1995, το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 420 το 1999 ,όπως επίσης Πανελλήνια και διασυλλογικά

πρωταθλήματα και αγώνες ανοικτής θαλάσσης.

Η σχολή ιστιοπλοΐας ανοιχτής θαλάσσης του ομίλου λειτουργεί εδώ και 15 χρόνια με υπεύθυνο εκπαίδευσης τον πρωταθλητή{yootooltip title=[ Κώστα Μάνθο] width=[300]}Κώστας Μάνθος {/yootooltip} και η ποιότητα διδασκαλίας είναι πιστοποιημένη κατά ISO 9001.

Read more...

Κατηγορία Uncategorised
Κυριακή, 05 Σεπτεμβρίου 2010 20:41

RANKING LIST 31/08/10

Mε την ολοκλήρωση της Aegean Regatta 2010,ανακοινώθηκε από την Ελληνική Ιστιοπλοική Ομοσπονδία τo Ranking List ως την 31/08/10/.

Πιο συγκεκριμένα τo σκάφος Έρυτος 2 Cosmote βρίσκεται στην 1η θέση του Ranking List Σαρωνικού στην κατηγορία ORCi, σε σύνολο 85 εγγεγραμμένων σκαφών, με 19.517 βαθμούς σε 18 αγώνες.

Ακολουθούν σε ασφαλή απόσταση το ΑLSOUMA ALLIANZ του Α.Γεωργιάδη με 18.035 βαθμούς σε 21 αγώνες και το MELITI IV του Γ.Ανδρεάδη με 16.741 βαθμούς σε 15 αγώνες.

Κατηγορία Ανακοινώσεις
Παρασκευή, 13 Αυγούστου 2010 14:33

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΟ ΡΑΛΛΥ Κυκλάδες 2017!!!!!

Τα σκάφη του Ομίλου μας κέρδισαν πάλι τις πρώτες θέσεις.

Από το Σάββατο 01 Ιουλίου μέχρι και το Σάββατο   8 Ιουλίου, o NOTK πραγματοποίησε με μεγάλη επιτυχία για άλλη μία χρονιά τον καθιερωμένο αγώνα με την ονομασία ΚΥΚΛΑΔΕΣ 2017 με ένα σύνολο 52 σκαφών. Η διαδρομές φέτος ήταν ΚΕΑ-ΣΥΡΟΣ, ΣΥΡΟΣ- ΠΑΡΟΣ,ΠΑΡΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ ,ΣΕΡΙΦΟΣ-ΚΥΘΝΟΣ

Στην κατηγορία1 ΚΑΙ στο overall ORCi την πρώτη θέση πήρε το σκάφος μας ERYTOS II COSMOTE (Κ. ΜΑΝΘΟΣ Σ ΤΣΑΒΑΛΟΣ) Την τέταρτη   στην κατηγορια  ORC CLUB το σκάφος μας EXIONAS (Γ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ) και το σκάφος μας GIORGIO FURUNO ONDECK(Π. ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ) πήρε την 11η θέση

Συγχαρητήρια σε όλους μας.

Κατηγορία Ανακοινώσεις

 
104ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ


ΜΑΘΗΜΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 
ΗΜΕΡΑ      ΩΡΑ
1ο  
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΙΣΟΖΥΓΙΣΜΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΣΚΑΦΩΝ. ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ.  30/09/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00
2ο ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ .  07/10/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00
3ο ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ ΙΣΤΙΩΝ.   14/10/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00
4ο ΤΑΚΤΙΚΗ – ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ 04/11/2010 ΠΕΜΠΤΗ   
19.30 - 22.00

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP A (ΣΑΒΒΑΤΟ)

ΜΑΘΗΜΑ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ         
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
1ο 02/10/2010 
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30-13.30
2ο 03/10/2010
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30-17.00
3ο & 4ο 08-10/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.30 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
5ο & 6ο 29-31/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.00 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
7ο 06/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30-13.30
8ο 07/11/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΓΩΝΑΣ - ΦΛΕΒΕΣ 09.00-18.00
9ο 13/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΓΩΝΑΣ - ΚΑΣΙΔΙ 09.00-18.00




 

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP B (ΚΥΡΙΑΚΗ)

1ο 02/10/2010 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30-17.00
2ο 03/10/2010
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30-13.30
3ο & 4ο 08-10/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.30 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
5ο & 6ο 29-31/10/2010 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.00 ΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18.00
7ο 06/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30-17.00
8ο 07/11/2010 ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΓΩΝΑΣ - ΦΛΕΒΕΣ 09.00-18.00
9ο 13/11/2010 ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΓΩΝΑΣ – (ΟΚΤΩ) 09.00-18.00

 

 

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Το παραπάνω προγραμμα μπορείτε να το κατεβάσετε πατώντας εδώ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

800x600 Normal 0 false false false EL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

                                                   Σχολή Ιστιοπλοίας Ανοικτής Θαλάσσης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ GROUPS 106ης ΣΕΙΡΑΣ

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1ον

ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΙΣΟΖΥΓΙΣΜΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΣΚΑΦΩΝ. ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ.

17/02/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

2ον

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ .

03/03/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

3ον

ΤΡΙΜΑΡΙΣΜΑ ΙΣΤΙΩΝ.

24/03/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

4ον

ΤΑΚΤΙΚΗ – ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ

07/04/2011

ΠΕΜΠΤΗ

19.30 - 22.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP A

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1 ον

19/02/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.30-15.00

2 ον

26/02/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.30-15.00

3 ον

05/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.30-15.00

4 ον

12/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10.00-14.00

5 ον

13/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΓΩΝΑΣ)

09.30-16.00

6 ον & 7 ον

25-26-27/03/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ

09.30-18.00

8 ον

10/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.00-14.00

9 ον & 10 ον

15-16-17/04/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ

09.30-18.00

ΠΡΑΚΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ GROUP B

ΜΑΘΗΜΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

1 ον

20/02/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-15.00

2 ον

27/02/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-15.00

3 ον

06/03/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-15.00

4 ον

12/03/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00-18.00

5 ον

13/03/2010

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΓΩΝΑΣ)

09.30-16.00

6 ον & 7 ον

25-26-27/03/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΥΔΡΑΣ

09.30-18.00

8 ον

10/04/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

14.00-18.00

9 ον & 10 ον

15-16-17/04/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΡΟΥ

09.30-18.00

Πιθανές αλλαγές στο πρόγραμμα των μαθημάτων θα ανακοινώνονται στον πίνακα ανακοινώσεων.

Το παραπάνω προγραμμα μπορείτε να το κατεβάσετε πατώντας εδώ

Σχολή Ιστιοπλοΐας Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου

Μαρίνα Φλοίσβου Τηλ :2109849201 – 6944.313474

Ώρες γραμματείας :18.00-20.30 (καθημερινές).

800x600 Normal 0 false false false EL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Εισηγητής:Γαβριήλ Βασίλης

Σάββατο, 17 Ιουλίου 2010 14:28

3 - prosfata nea

Rally Cyclades  2010 Rally Ionio 2010 Aegean Regatta 2010 : Πρωτιά και διακρίσεις για τα σκάφη του ομίλου μας .

Κατηγορία Νέα - Ενημέρωση
Παρασκευή, 16 Ιουλίου 2010 23:37

2- prosfata nea

 ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ  ΤΗΣ 106 ΣΕΙΡΑΣ 106 ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ 19/01/2011

Κατηγορία Νέα - Ενημέρωση
Παρασκευή, 16 Ιουλίου 2010 23:26

1- prosfata nea

ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΤΙΣ 30/09/2010 ΚΑΙ ΩΡΑ 19.30 -22.00  ΣΕΙΡΑ 104

Κατηγορία Νέα - Ενημέρωση
Πέμπτη, 15 Ιουλίου 2010 02:16

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - 2019


Αγωνιστικό Ημερολόγιο 2019
 
Σαρωνικός
Ημερο-
μηνία
ΟνομασίαΏραΔιαδρομήΑπόστασηΚατηγορίεςΌμιλος
Σαβ 23/03 46ος ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ - ΥΔΡΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΠΟΙΑΘ
Δευ 25/03 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 29/03 ΠΟΡΟΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Μ.ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 29 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 31/03 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 06/04 ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 07/04 ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΡΑΠΕΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου
Σαβ 13/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (2 ατόμων) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 28 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Κυρ 14/04 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Κυρ 14/04 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ 10:30 ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟΝΟ 38 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Σαβ 20/04
έως
Κυρ 21/04
ΚΥΘΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΣΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 10:00 OFFSHORE ή COASTAL 15-35 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 21/04 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 28 ORCi Club IRC  ΝΟΝΚ Ελληνικού
Τετ 01/05 12o ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 11:30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΣΙΔΑΣ - ΒΟΥΛΑ 19 ORCi Club IRC  ΝΟ Κατοίκων Βουλιαγμένης
Σαβ 04/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧ. - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΛΑΚΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου / Αττικός ΝΟΙΑΘ
Σαβ 04/05
έως
Κυρ 05/05
10ο ATHENS TROPHY - ΠΑΣΤΡΙΚΑΚΕΙΑ - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ   ORCi  ΠΟΙΑΘ / ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 11/05 ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 21 ORCi Club IRC  ΝΟ Αμφιθέας
Κυρ 12/05 10:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 21
Σαβ 11/05
έως
Κυρ 12/05
10ο ATHENS TROPHY - ATHENS SAILING CIRCUIT 12:00 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ   ORCi  ΠΟΙΑΘ / ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 18/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1ος ατόμου) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 18/05 ΚΟΡΦΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΦΟΣ 27 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας / ΝΟ Κιάτου
Κυρ 19/05 10:30 ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Κυρ 19/05 ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ   ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΣΙΔΙ ή ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΟ Καλαμακίου
Σαβ 25/05 ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ (ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ) 9/12 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Σαβ 25/05
έως
Κυρ 26/05
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΣΚΙΤΖΟΓΛΟΥ 12:00 3 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ   ORCi IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 01/06 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 11:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 27 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Κυρ 02/06 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 11:00 INSHORE 14 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Παρ 07/06 KEA 16:00 ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΚΕΑ 15/33 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Κυρ 09/06 10:30 ΚΕΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 18/33
Παρ 14/06
έως
Δευ 17/06
27η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ATHENS SAILING CIRCUIT   OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος / ΝΟ Άνδρου
Σαβ 15/06 ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 27 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 16/06 10:00 ΠΟΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΑ 18
Δευ 17/06 10:30 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 22/06
έως
Κυρ 23/06
18ος ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 11:00 INSHORE / OFFSHORE   ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Σαβ 22/06 ΦΙΛΙΑΣ ΝΟΔ - ΣΕΑΝΑΔΠ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 25 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου / ΣΕΑΝΑΔ Περάματος
Κυρ 23/06 11:00 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25
Σαβ 29/06 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 25-16 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Κυρ 30/06 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 29/06 ΚΥΚΛΑΔΕΣ REGATTA 11:00 ΦΛΕΒΕΣ - ΣΥΡΟΣ 66 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Τρι 02/07 11:00 ΣΥΡΟΣ - ΙΟΣ 52
Πεμ 04/07 11:00 ΙΟΣ - ΣΕΡΙΦΟΣ 44
Σαβ 06/07 11:00 ΣΕΡΙΦΟΣ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 45
Κυρ 07/07 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Παρ 12/07 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας
Σαβ 13/07 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 15
Κυρ 14/07 11:00 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 30
Σαβ 13/07 ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 14/07 ΠΕΡΑΜΑ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24,7 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Περάματος
Παρ 19/07 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 18:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ   ORCi Club  ΠΟΙΑΘ
Τετ 24/07 10:00 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ - ΜΗΛΟΣ  
Σαβ 27/07 10:00 ΜΗΛΟΣ - ΣΟΥΝΙΟ  
Σαβ 20/07
έως
Παρ 26/07
ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ   ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ - ΑΙΓΙΝΑ 100 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Σαβ 27/07 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΒΡΑΪΛΑ (2 ατόμων Α/Γ) 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Πεμ 29/08 52ος ΑΝΔΡΟΥ 14:00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΔΡΟΣ (ΧΩΡΑ) 72 ORCi Club IRC  ΝΟ Άνδρου / ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 31/08 11:00 περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 2*4/10
Κυρ 01/09 09:00 ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74
Κυρ 01/09 ΛΑΓΟΥΣΕΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧ.ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Σαβ 07/09 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ" - ΚΟΡΦΟΣ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΚΟΡΦΟΣ 16 - 28 ORCi Club IRC  ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας / ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας / ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 08/09 11:00 ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 07/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Παρ 13/09 ΚΕΑ 16:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΤΖΙΑ 40 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 15/09 10:00 ΤΖΙΑ - ΒΟΥΛΑ 33
Σαβ 14/09 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC  ΝΟ Δελφιναρίου
Κυρ 15/09 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 21/09
έως
Κυρ 22/09
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΠΑΝΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ 11:00 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / COASTAL / INSHORE 20-25/18-20 ORCi Club IRC  ΙO Πειραιώς
Σαβ 21/09 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ" - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 20 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ / ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας / ΝΟ Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 22/09 11:00 ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Σαβ 28/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΑΡΟΛΟΥ ΦΙΞ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 26 ORCi Club IRC  ΝΟ Παλαιού Φαλήρου
Κυρ 29/09 11:00 ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 28/09 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ν.ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC  ΣΙΠ ΟΤΕ
Σαβ 28/09 ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11:00 ΨΥΤΤΑΛΕΙΑ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΔ Περάματος / ΝΟ Βουρκαρίου Σαλαμίνας
Κυρ 29/09 10:00 περ. ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ (ΣΑΛΑΜΙΝΑ) 8
Κυρ 29/09 15:00 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 8
Κυρ 29/09 ΤΡΙΓΩΝΑ ΝΟΝΚΕ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 18 ORCi Club IRC  ΝΟΝΚ Ελληνικού
Σαβ 05/10 ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ 29 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Κυρ 06/10 11:00 ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 12/10 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ" - ΜΕΘΑΝΑ 10:30 ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 26 ORCi Club IRC  ΣΕΑΝΑΤ Καλλιθέας
Κυρ 13/10 10:30 ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 12/10 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΚΟΥΜΙΩΤΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 17 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Περάματος
Κυρ 13/10 11:00 ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Κυρ 20/10 ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ 11:00 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 5-10 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Βούλας
Σαβ 26/10 ΥΔΡΑ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Δευ 28/10 10:30 ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Σαβ 02/11 COASTAL ΝΟΕΦ 11:00 INSHORE 15-25 ORCi Club IRC  ΝΟ Ειρήνης Φιλίας
Σαβ 02/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 79 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 03/11 ΑΜΦΙΘΕΑΣ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 23 ORCi Club IRC  ΝΟ Αμφιθέας
Κυρ 10/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ 10:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ - ΦΑΛΗΡΟ 35 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Σαβ 16/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΗ 11:00 ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC  ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 17/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ ATHENS SAILING CIRCUIT 11:00 OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 24/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ATHENS SAILING CIRCUIT 11:00 OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC  ΝΟ Ελλάδος
Κυρ 08/12 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:30 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ή INSHORE 8/22 ORCi Club IRC  ΝΑ Σύνδεσμος
Κυρ 15/12 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 11:00 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 16 ORCi Club IRC  ΝΑΟ Ειρήνης & Φιλίας
Κατηγορία Uncategorised

© 2010 Falirosailing.com / Ναυτικός Όμιλος Παλαιού Φαλήρου. 
Τα περιεχόμενα του παρόντος ιστότοπου(συμπεριλαμβανομένων κειμένων, γραφικών, εικόνων και φωτογραφιών) είναι πνευματική ιδιοκτησία
της Σχολής Ιστιοπλοίας, του Ναυτικού Ομίλου Παλαιού Φαλήρου και των δημιουργών τους, και προστατεύονται από την Ελληνική και
Διεθνή Νομοθεσία. Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή, αναπαραγωγή και αναμετάδοση του υλικού, χωρίς έγγραφη άδεια των
υπευθύνων. Η εμφάνισή του στον διαδυκτιακό τόπο δεν θα πρέπει κατά κανένα τρόπο να εκληφθεί ως μεταβίβαη ή εκχώρηση
άδειας ή δικαιώματος χρήσης τους.

Powered by CARBON FREE PRESS